OFEROWANE SESJE FOTOGRAFICZNE

Zdjęcia Portretowe

Na ludzkiej twarzy wymalowane są wspomnienia, doświadczenia i emocje. Ludzka twarz jest otwartą księgą. Nie tylko oczy są zwierciadłem duszy. Uwiecznij Siebie lub kogoś Ci najbliższego.

Foto-Maluch

Mam dla Ciebie megakaloryczną bombę pełną słodyczy, miłości, dziecięcego entuzjazmu i ufności! Złap w kadrze Malucha!

Sesje Niemowlęce

W końcu jest! No nareszcie! Pojawił się upragniony Maluch. Teraz pora na magiczną, radosną i bajkową sesję zdjęciową. Gwarantuję wspaniałą zabawę, sympatyczną atmosferę (sama jestem mamą) oraz ogrom wzruszających chwil.

Sesje Ciążowe

Dziewczyny! Róbcie brzuszki! Klimatyczna, zmysłowa, zabawna i pełna wdzięku sesja ciążowa to niesamowita pamiątka na całe życie dla Ciebie i dla Brzdąca. Spędźcie te wyjątkowe chwile przed moim obiektywem.

Zdjęcia na strony www

Kupujemy oczyma. Wydobądź esencję przedmiotu tak, by budził większe i większe pożądanie!

Sesje Ślubne

Ten wyjątkowy dzień – dzień Waszego ślubu – warto uwiecznić w piękny sposób. Tak, aby zdjęcia ślubne obejrzane po latach zadziałały niczym wehikuł czasu i przeniosły Was raz jeszcze do tych radosnych chwil. Posiadam legitymację wydaną przez kurię uprawniające do wykonywania zdjęć w kościołach. Zdjęcia przygotowuję na płycie CD. Na Wasze specjalne życzenie mogę zaoferować także foto-książkę z wyselekcjonowanymi najlepszymi ujęciami.

Zdjęcia wnętrz

Sprzedajesz? Wynajmujesz? A może po prostu rozpiera Cię duma ze sposobu, w jaki urządzona jest Twoja przestrzeń? Uwieczniaj to, by lepiej wyeksponować, sprzedać z większym zyskiem lub po prostu – cieszyć oko na zawsze!

Chrzcielne

Uwiecznij ten wyjątkowy moment. Uroczystość ta wymaga wyjątkowej i subtelnej oprawy fotograficznej, o którą zadbam w najdrobniejszych szczegółach. Dodatkowo posiadam stosowne certyfikaty i uprawnienia pozwalające na fotografowanie uroczystości kościelnych.

Foto-Pupil

Zatrzymaj chwile z ukochanym pupilem! NOWOŚĆ! Sesje foto zwierzaków!

Reportażowe

Moja przechowalnia czasu…

Krok za krokiem

Planowanie

Sesja

Dostarczenie

I co teraz?

Przejdź do strony kontaktu i zadzwoń lub napisz wiadomość.